KONST / Litografier / Färglitografi 8715731

nr 871 5731

Ulf Greder

(f. 1949), Sverige

Färglitografi, Ulf Greder (f. 1949), The White Swan, onumrerad, motivet: 90x75

Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 27 januari 2014
kl 19:43:00

Ulf Greder

Läs mer om Ulf Greder